سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با پیشرفت تکنولوژی و تولید تلفن های هوشمند همراه همواره افراد در زمانیکه خارج از خانه یا محل کار هستند نگران تمام شدن باتری و خاموش شدن ناگهانی آن هستند. بسیاری از تلفن های همراه در طول روز تنها یکبار شارژ کردن برای آن ها کافی است اما این موضوع کاملا بستگی به مصرف روزانه از گوشی هوشمند است.  بهترین راه برای شارژ نمودن تلفن همراه استفاده از پاوربانک می باشد.

 

خرید پاور بانک سامسونگ

 

همانگونه که از نام آن پیداست پاوربانک یک منبع ذخیره سازی انرژی بوده که براحتی در هر جایی که میروید میتوانید به همراه داشته باشید. نام آن از دو کلمه انگلیسی پاور و بانک گرفته شده است که به معنی بانک یا منبع انرژی می باشد.

 

 پاور بانک 3000 میلی امپر

قیمت: 79000 تومان

خرید  


پاور بانک ها دارای درگاه های ورودی و خروجی می باشند که به وسیله یک پورت ورودی خود پاوربانک را میتوانید شارژ نمایید و بوسیله پورت های خروجی تلفن همراه، تبلت، دوربین و ... را شارژ می شود. هر نوع پاوربانک تعداد خروجی مختلفی دارد که بستگی به مقدار ولتاژ خروجی دارد.

 

پاور بانک چیست

 

یکی از ویژگی های اصلی که در تهیه و خرید پاوربانک حتما باید به آن توجه شود میزان شارژدهی می باشد که برحسب میلی آمپر بر ساعت اندازه گیری می شود. مثلا پاور بانک 3000 میلی آمپر به این معناست که این وسیله در یک ساعت 3000 میلی آمپر توان و قدرت شارژدهی را دارد. در نتیجه در هنگام خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید.


پاور بانک 3000 میلی آمپر سامسونگ

 

اکثر پاور بانک ها دارای 4 چراغ LED می باشند که میزان شارژ پاور بانک را نشان می دهند و هر چراغ میزان شارژ 25 درصد را نشان داده که در صورتیکه آن را به برق متصل کرده و منتظر شارژ شدن می باشید توجه کنید به محض  روشن شدن 4 چراغ آن را از برق خارج نموده در غیر اینصورت به مرور زمان عمر کارکرد آن کاهش می یابد.

 

قیمت پاور بانک سامسونگ

قیمت:79000 تومان

خرید محصول


پیشنهاد ما به شما خرید پاور بانک 3000 میلی آمپر سامسونگ می باشد. این دستگاه قادر است به طور همزمان 3 تلفن همراه، یا دوربین را  به طور همزمان شارژ نموده و در دسترس شما قرار گیرد. یکی از امکانات این پاوربانک دارا بودن یک چراغ قوده بوده که از آن در مواقع ضروری میتوانید استفاد نمایید. این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است