سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

لامپهای خورشیدی جایگزین مناسب لامپهای برقی می باشند. لامپهای خورشیدی روز به روز مورد استقبال بیشتری قرار میگیرند و دلیل آن استفاده اینگونه لامپها از منابع تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی می باشد. با استفاده از لامپ خورشیدی-دیواری هزینه های برق بسیار کاهش می یاید و میزان شدت نور نیز بیشتر از لامپهای برقی و معمولی است. لامپ خورشیدی برای فضاهای باز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.


لامپ-خورشیدی


شما میتوانید در باغ،تالار، حیاط و ... لامپ سنسور دار خورشیدی نصب نمایید و از عملکرد فوق العاده آن لذت ببرید. لامپ خورشیدی مجهز به پنل خورشیدی ضد آب (دارای استاندارد IP65) می باشد. این پنل بسیار مقاوم بوده و انرژی خورشیدی را به برق تبدیل می نماید. با هر بار شارژ شدن چراغ سولار خورشیدی در زیر آفتاب میتواند به مدت 8 ساعت نوردهی نماید.  ابعاد این مدل لامپ خورشیدی 4.8*9.5*12.4 سانتی متر می باشد و برای نصب کردن بر روی دیوار مناسب است.


لامپ-خورشیدی-باغچه


جنس این محصول از مواد ABS و پلاستیک بوده و وزن آن 142 گرم می باشد. قدرت لامپ خورشیدی 6 ولت است. این محصول دارای دو نوع سنسور نوری و حرکتی می باشد. نوع اول به محض غروب یا تاریک شدن هوا فعال شده و لامپ را روشن می نماید. نوع دوم در صورت ایجاد حرکت مقابل لامپ فعال میشود و لامپ را روشن می نماید. نوع باتری این محصول از نوع لیتیومی است و ظرفیت آن 800 میلی آمپر می باشد.لامپ-خورشیدی-دیواری


20 عدد چراغ LED سفید رنگ درون محصول تعبیه شده است که محیط اطراف را به بهترین نحو نورانی می نماید. یک محل مخصوص جهت پیچ کردن این چراغ سنسوردار بر روی دیوار اختصاص داده شده است. لامپ خورشیدی دیواری solar powered led wall light دارای خاصیت ضد آب و دگمه خاموش و روشن نیز می باشد.


لامپ-خورشیدی-باغ


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است