سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری این هنر باستانی امروزه در شهر اصفهان به حیات خود ادامه میدهد. استادکاران اصفهانی با استفاده از این هنر و گهگاه ترکیب آن با هنرهای ارزنده ی دیگری همچون خاتم کاری و قلم کاری صنایع دستی بسیار زیبا و خاصی خلق کرده اند. محصولات میناکاری در اصفهان معمولا با طیف رنگ آبی نقاشی میشوند. انواع رنگهای آبی که بر روی اکثر محصولات میناکاری قرار دارد گنبدهای فیروزه ای این شهر را تداعی می نماید. اگر در خرید کادو برای دوستان و نزدیکانتان دچار تردید هستید یا میخواهید یک هدیه ی تبلیغاتی انتخاب کنید بهتر است سری به هنر میناکاری و صنایع دستی آن بزنید.


میناکاری

گلدان میناکاری یکی از محصولات زیبا و ارزنده ی این هنر می باشد. گلدان میناکاری شده معمولا با مس تولید میشود و کیفیت ساخت آن بسیار بالا است. نقشهایی که بر روی بدنه ی گلدان مینا قرار دارد عمدتا شامل نقوش اسلیمی، هندسی، حیوانی و گیاهان می باشد.


گلدان-مینا-کاری


با خرید گلدان میناکاری میتوانید گلهای زیبایتان را درون آن قرار دهید و از منظره ی زیبای ایجاد شده لذت ببرید. گلدان مینا با جعبه چوبی عرضه میشود. این جعبه چوبی مشبکی ظاهر محصول را زیباتر و خاص تر نموده است. میتوانید گلدان را همراه با جعبه بر روی دیوار نصب نموده و از فضای سنتی ایجاد شده لذت ببرید.
گلدان-مینا-کاری


از دیگر اقلام میناکاری میتوان به  قاب بشقاب میناکاری اشاره کرد. قاب بشقاب میناکاری یکی از محصولات پرطرفدار این هنر و صنایع می باشد. هارمونی رنگهای این بشقاب به شما امکان ست کردن آن با دیگر وسایل دکوراسیون را میدهد. در صورت تمایل میتوانید بشقابهای مسی را با اندازه های مختلف تهیه نموده و با چیدمانهای مختلف بر روی دیوار نصب نمایید. نقش و نگار موجود بر این محصول از جزییات زیادی برخوردار است که این ویژگی به زیبایی و ارزش آن می افزاید.


بشقاب-میناکاری


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است