سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اگر می خواهید از هدفون هویت استفاده کنید ابتدا باید آن را از طریق بلوتوث به هر دستگاهی که می خواهید متصل کنید، pair  کنید. البته اکثر افراد هدفون را به موبایلشان متصل می کنند. بنابراین از انواع هدفون گردنی در این مقاله برند هویت را به شما معرفی می کنیم.


هدفون


اگر بخواهید درباره ی pair کردن بدانید ادامه ی مقاله را بخوانید. ابتدا باید دکمه ی On/Off دستگاه را فشار دهید و آن را روی وضعیت On تنظیم کنید. در این زمان هدفون یک لرزش کوچک پیدا می کند و یک چراغ چشمک زن در آن شروع به کار می کند که نشانه ی شروع کار دستگاه است و یعنی هدفون آماده ی اتصال به دستگاه است.


هدفون


حال که هدفون آماده ی اتصال به دستگاه شد باید بلوتوث دستگاهی را که می خواهید هدفون به آن وصل شود روشن کنید تا لیست تمامی بلوتوث های اطراف را نشان دهد. زمانی که نام HV-H2550BT در لیست آمد روی این اسم بزنید تا هدفون با دستگاه pair شود.


هدفون


توانایی نگهداری شارژ باتری این هدفون به این صورت است که اگر تا 4 ساعت مداوم با آن صحبت کنید می تواند شارژ خود را حفظ کند. ولی اگر فقط در حالت استند بای باشد و با آن کار نکنید تا 100 ساعت شارژ نگه می دارد. همچنین 2 ساعت طول می کشد تا باتری آن به صورت کامل شارژ شود.


هدفون


این هدفون گردنی مناسب افرادی است که مشغول کاری هستند و ممکن است صدای موبایل را نشوند مثل دوچرخه سواران و موتورسواران وافرادی که در باشگاه ورزش می کنند. فرکانس این هدفون از 20Hz تا 20kHz و حساسیت آن 105 دسی بل است.


هدفون


گارانتی این محصول یک ساله است و دارای دکمه های کنترل صدا و جابجایی ترک می باشد. این هرفون گردنی با تمامی دستگاه های اندرویدی و ویندوزی و MP3Player ها سازگار است.

هدفونبرای مشاهده و خرید هدفون پشت گردنی ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 139000 تومان


هدفون


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است