سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از استثنایی ترین لامپ هایی که می توانید درهر مکان از آن بهره مند شوید محصول لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lampی می باشد.


لامپ ال ای دی


این محصول دارای لامپ پر قدرتی می باشد که مصرف کمی دارد و نور مناسبی را به اطراف پخش می کند که در نوع خود بسیار فوق العاده به شمار می رود،


لامپ ال ای دی حشر کش


اما این تمام ویژگی این دستگاه نیست.لامپ حشره کش


این محصول می تواند تا شعاع 10 متری تمامی حشره ها را از بین ببرد و با استفاده از نوری که به اطراف پخش می کند تمامی این حشرات را دور خود جمع کنید.


لامپ حشره کش


لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lampی از شوک الکتریکی برای از بین بردن حشرات موذی استفاده می کند که در نوع خود نمونه می باشد و بسیار کارآمد به شما می رود.


لامپ برقی حشره کشفروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در دسترس قرار داده است و شما می توانید از این درگاه برای سفارش لامپ حشره کش برقی کم مصرف خود استفاده کنید.


لامپ برقی حشره کش


این محصول دارای ویژگی های بالایی می باشد که چراغ خواب بودن این دستگاه یکی دیگر از ویژگی های آن می باشد که در همین حین می تواند حشرات موذی اتاق شما را از بین ببرد و خوابی دلچسب بدون مزاحم را برای شما فراهم آورد.


لامپ جدید حشره کش


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است