سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

برای از بین بردن حشرات مزاحم مانند مگس و دور ماندن از نیش پشه‌ها حتما باید از یک حشره کش استفاده کنید. اما استفاده از حشره کش باید به شکلی سنجیده و درست باشد تا به نتیجه‌ای درست و منطقی منجر شود.


لامپ حشره کش


مطالعات نشان می‌دهد که استفاده از حشره‌ کش‌های شیمیایی موجب آسیب به دستگاه تنفسی انسان می‌شود و احتمال ایجاد سرطان ریه را افزایش می‌دهد. نکته دوم این است که این مواد برای محیط زیست ضرر دارد و نکته سوم این است که به مرور موجب قوی‌تر شدن حشرات در برابر این مواد می‌شود.


لامپ حشره کش برقی


پس بهتر از روشی مناسب استفاده کنید که به خود آسیب نزنید، محیط زیست را حفظ کنید و حشرات موزی را نابود کنید. پیشنهاد ما به شما لامپ حشره کش برقی خانگی زپ لایت است. این لامپ LED از دو بخش روشنایی عادی و روشنایی با نور آبی تشکیل شده است.


حشره کش برقی


مگس و پشه به سمت نور آبی جذب می‌شوند و پس از برخورد با لامپ نابود می‌شوند. در صورتی که این لامپ پس از مدتی کثیف شد می‌توانید با استفاده قلم موی موجود در جعبه این محصول، درزهای لامپ را تمیز کنید.


قیمت زپ لایت


این لامپ 15 واتی کم مصرف، به سرپیچ‌های معمولی متصل می‌شود و جای هیچگونه نگرانی در رابطه تعویض آن وجود ندارد چون به راحتی تعویض می‌شود. جنس لامپ از پلاستیک ABS و PC است.


لامپ حشره کش زپ لایت


اگر این لامپ را به سرپیچ متصل کنید و آن را روشن کنید. نور سفید و آبی با هم روشن می‌شود ولی اگر آن را دوباره خاموش و سریع روشن کنید می‌بینید که فقط نور آبی روشن می‌شود و می‌توانید محصولی عالی برای اتاق خواب خودتان و کودکتان باشد.


خرید لامپ حشره کش


برای خرید لامپ حشره کش برقی در اصفهان و اقصی نقاط ایران می‌توانید روی دکمه خرید پستی کلیک کنید و خریدی آسان و ارزان را از فروشگاه اینترنتی تک سبد تجربه کنید.


لامپ حشره کش برقی ارزان زپ لایت


قیمت محصول: 39000 تومان

خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است