سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از انرزی هایی که بی نهایت می توان از آن استفاده نمود و سالهاست که در دسترس انسان ها و تمام موجودات کره خاکی زمین است، انرژی خورشیدی را می توان به این امر نام برد.


پاور بانک 50000 آمپر


با استفاده از پنل های خورشیدی می توان از انرژی بی نهایت نور و حرارت خورشید بهره برداری نمود و آن را در منبع های مختلفی ذخیره نمود.


پاور بانک با پنل خورشيدي


ما به پیرفت تکنولوژی توانسته ایم این فناوری را با گجت های بروز تلفیق کنیم و دستگاهی فوق العاده به اسم، پاور بانک خورشیدی YT SOLAR POWER BANK 5000mAh  را در دسترس عموم قرار دهیم.


پاور بانک


برای شما عزیزانی که دائم در مسافرت های طولانی مدت به سر می برید این محصول خارق العاده به کمک شما خواهد آمد.


خرید پاور بانک


برای آماده سازی یک پاور بانک جهت شارژ دستگاه های مختلف نیاز است تا ابتدا آن پاور بانک شارژ و پر از انرژی شود، بعد با استفاده با کابل های مخصوص این انرژی ذخیره شده را به دستگاه های خود انتقال داد.


پاور بانک خورشیدی


اما در مواقعی که به برق شهری دسترسی ندارید، این محصول خارق العاده می تواند به شما کمک کنید تا دستگاه های خود را شارژ کنید.


پاور بانک انرژي خورشيدي


فقط کافیست تا جدیدترین پاور بانک خورشیدی را مقابل نور خورشید قرار دهید تا این دستگاه با استفاده از پنل های خورشیدی خود انرژی خورشیدی تا جذب و ذخیره کند و در مواقع ضروری آن را به دستگاه های شما مثل گوشی تلفن همراه و یا دوربین عکاسی و یا هر دستگاه دیجیتال انتقال دهد.


پاور بان خورشیدی


با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تکسبد می توانید محصول خود را سفارش دهید و بعد از نهایی نمودن خرید خود آن را درب منزل تحویل بگیرید.

با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهیدپ 

 

قیمت پاور بانک خورشیدی سولار استثنایی 79000 تومان 

خرید محصول

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است