سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از مهمترین قسمت های انتومی بدن که به دلیل سبک زندگی اشتباه و ماشینی می تواند تحت تاثیر فشار و آسیب های فراوانی قرا گیرد، گردن می باشد. رانندگی های طولانی مدت، نشستن های طولانی مدت روبروی مانیتور یا میز کار همگی از جمله این موارد می باشد.
خوب اگر شما بخواهید از دردهای ناحیه گردن و کتف خود در اثر فعالیت های روزانه خلاص شوید شاید به قرص های مسکن پناه برده که راه حل مناسبی نمی باشند و شما می توانید ماساژ را جایگزین این روش درمانی بکیند. شاید دلیل شما برای عدم استفاده نداشتن وقت می باشد.شما می توانید براحتی و با خرید روکش صندلی ماساژور بدوننیاز به صرف وقت و انرژی زیاد در حین کار کردن یا رانندگی کردن از ماساژی لذت بخش بهرمند شوید و درد های خود را تسکین دهید. محصولی جدید در راستای سلامت و رعایت بهداشت بدن انسان.
شما می توانید با تهیه یک روکش صندلی ماساژور ارزان برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات گردن به منظور برطرف کننده اسپاسم گردن و همچنین تقویت عضلات گردن استفاده کنید و به نوعی پیشگیری از درد ها و ناراحتی های این نقاط می باشد.
شما می توانید روکش صندلی ماساژور خودرو را براحتی با خود همراه داشته باشیدف در خانه، محل کار، پیک نیک و حتی در حین رانندگی از یک ماساژ لذت بخش بهرمند شوید و احساس آرامش و شادابی داشته باشید. روکش صندلی ماساژور مناسب برای ماشین و خانه و محل کار شما می باشد.
در این محصول از یکسری موتورهای ارتعاشی ساده به منظور انجام ماساژ لرزشی استفاده می شود که این روش ماساژ می تواند تاثیر بسزایی در از بین بردن استرس، تنش و تسکین درد عضلات داشته باشد.
برای دریافت راهنمای خرید روکش صندلی ماساژور و خرید بهترین مارک روکش صندلی ماساژور به لینک زیر مراجعه نمائید.

 


 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 239000 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است