سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرد کن همه کاره دستی نوین برای خرد کردن انواع سبزیجات، میوه جات و صیفی جات، تهیه ی مواد اولیه سالاد و سوپ و پختن کیک و شیرینی بسیار مناسب می باشد. این خرد کن با قیمت ارزانی عرضه میشود و ساخت ایران عزیزمان می باشد.خرد کن دستی آشپزخانه نوین Novin Quick Chopping and mixing بدون نیاز به برق یا باتری کار می نماید. کافیست سبزیجات و میوه جات را درون محفظه بریزید و دستگیره اهرمی را بچرخانید تا مواد به بهترین شکل ممکن خرد شود.


خردکن-دستی-سبزی


این دستگاه دارای 3 عدد تیغه می باشد. این تیغه ها با طراحی خاص خود مواد را به صورت کاملا یک دست و با کیفیت مطلوب خرد می نمایند. جنس تیغه ها از جنس استیل ضد زنگ بوده و در ماشین ظرفشویی به راحتی قابل شستشو می باشد. با کمک این خرد کن همه کاره دستی دیگر از شر بوی ناخوشایند سیر و پیا در امان خواهید بود و دستانتان بو یا رنگ نمیگیرد.


خردکن-دستی-نوینبر روی این خرد کن دستی یک قسمت برای جدا کردن سفیده از زرده تخم مرغ وجود دارد. این ویژگی سفیده ها را از زرده به راحتی جدا می نماید و به شما برای پخت کیک و شیرینی کمک می نماید. از دیگر امکانات این دستگاه میتوان به خشک کن سبزیجات اشاره کرد. برای استفاده از این قابلیت میتوانید سبزیجات خیس شده را داخل سبد پلاستیکی بگذارید و آن را داخل محفظه بگذارید.
خردکن-همه-کاره


سپس با کمک دستگیره اهرمی سبد را به چرخش دربیاورید تا آبهای اضافی سبزیجات خارج شود. طراحی و کارایی فوق العاده ی این دستگاه آن را به یک خرد کن پرفروش تبدیل نموده است. خرد کنی که در امور خانه دار و پخت و پز به شما کمک نموده و در وقتتان صرفه جویی می نماید.


سبزی-خردکن-کوچک


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است