سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

برای بازی با فرزند خود نیاز به یک وسیله بازی و یا همام اسباب بازی دارید تا بتوانید رخداد های این بازی کودکانه را در ذهن فرزند خود هک کنید.


حباب ساز


با این کار می توانید زیباترین خاطره ها را برای وی ایجاد کرده و خاطرات خود را زنده کنید. حباب بازی یکی از آن دسته از بازی هاست که همه ی ما دست کم یکبار تجربه و لذت اینکار را برده ایم.


حباب ساز اسباب بازی


می توانید با خرید یک اسباب بازی حباب ساز برقی این امر را برای فرزند خود میسر نمایید.


حباب ساز برقی


این حباب ساز برقی خارق العاده با برق شهری کار می کند و شما می توانید در مواقعی که در مسافرت هستید آن را با برق فندکی خودرو روشن نمایید و نگران منبع تغذیه این دستگاه فوق العاده نباشید.


حباب ساز برقی کودکان


وزن کم این دستگاه خارق العاده به شما اجازه خواهد داد تا هر کجا که خاستید آن را حمل کنید و به همراه خود به فضای باز ببرید. فقط لازم است تا مواد کف زای این دستگاه را داخل مخزن ریخته و دستگاه را روشن کنید.


حباب ساز بزرگ


کمی اجازه دهید تا مواد کف زا به هم خورده و با موتور دمنده آن حباب ها یکی پس از دیگری شگفتی را برای شما به ارمغان آورد. شما می توانید با خرید این دستگاه فوق العاده هدیه این ناب برای فرزند خود تهیه کرده و خاطرات زیبایی برای وی بسازید.


حباب ساز فندکی


با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تکسبد می توانید قیمت حباب ساز برقی را جویا شوید.


خرید حباب ساز


تکسبد یکی از معتبر ترین فورشگاه های اینترنتی می باشد که برای رضایت شما عزیزان و تحقق نیاز شما اقدام به فروش حباب ساز برقی نموده است.

با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 49000 تومان
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است