سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از زیباترین هنر هایی که در بازار های سنتی می توانید آن را خریداری نمایید، هنر زیبای دستی خاتم کاری می باشد که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است.


خاتم کاری


این هنر فوق العاده زیبا در صده های قدیم بر روی چوب کار می شده است و با گذشت زمان دستخوش تغییراتی جزیی شده است که به زیبایی آن افزوده است.


جعبه جدید خاتم کاری


می توانید این هنر زیبا را هم اکنون با تخفیف های ویژه درب منزل خود در سراسر ایران تحویل بگیرید و محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


جعبه اصلی خاتم کاری


با خرید یکی از این محصولات هنری می توانید دقت و کیفیت به کار رفته در این هنر خاص را به چشم ببینید و با دستان خود لمس کنید.


جعبه خاتم کاری جدید


خاتم کاری که در اصفهان به وجود آمده است تشکیل شده از چوب و سنگ می باشد که با اشکال خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.


جعبه با کیفیت خاتم کاری


جعبه جواهرات خاتم کاری اصفهان inlay wooden box یکی از زیبا ترین محصولات این هنر دستی می باشد که هم اکنون به صورت اینترنتی در معرض فروش قرار دارد.


جعبه خاتم کاری اصلی


شما می توانید جعبه جواهرات خاتم کاری اصفهان را از این درگاه سفارش دهید و مطمعن باشید که این محصول بهترین در نوع خود می باشد و شما بهترین انتخاب را کرده اید.


جعبه خاتم کاری


تک سبد اقدام به فروش جعبه جواهرات خاتم کاری اصلی نموده است و شما می توانید این محصول را با توجه به حذف واسطه ها در این فروشگاه با قیمت نازل خریداری نمایید. جعبه جواهرات خاتم کاری اصفهان inlay wooden box دارای مهر سازنده می باشد که شما می توانید برای پیگیری بیشتر از این نشان استفاده نمایید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 21900 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است