سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

دستگاه بخور سرد که برای تامین میزان رطوبت هوا مورد استفاده قرار می گیرد نسبت به نوع گرم آن دارای صدای کمتری می باشد. این نوع از دستگاه بخور برای خانواده هایی که دارای فرزند خردسال می باشند بسیار مناسب است چون امکان سوختگی با این محصول وجود ندارد.

 


از مزیت های استفاده از دستگاه بخور سرد میتوان به امکان حذف ویروسهای ( سرماخوردگی، آنفولانزا و ... )، افزایش میزان رطوبت هوا، حذف باکتری ها می باشد.

 


همچنین می توان گفت با استفاده از بخور سرد به دلیل تامین رطوبت هوا موجب کاهش استرس و تنش های ناشی از مشغله های ذهنی شده  و احساس شادابی و طراوت می شود.
استفاده صحیح و مناسب از دستگاه های بخور می تواند از بروز خشکی مجاری تنفسی و گلو جلوگیری نموده و از بروز سرماخوردگی،  آلرژی جلوگیری کرده و حملات آسمی را کاهش داده.

 


استفاده از این د ستگاه برای افرادی که دچار بیماری های تنفسی و ریوی هستند می تواند با ایجاد رطوبت مناسب در هوا باعث ایجاد احساس رضایت و راحتی شود.

 

 


یک نمونه از دستگاه بخور سرد، دستگاه بخور سرد ال ای دار USB طرح تخم مرغ می باشد که یک دستگاه بخور سرد ارزان قیمت محسوب می شود. این محصول قابل استفاده در خانه، محل کار و اتومبیل می باشد.این دستگاه با توجه به ابعاد کوچک و کارایی بالا به عنوان یکی از محصولات پرفروش محسوب می شود. فروش دستگاه بخور سرد ارزان در فروشگاه های اینترنتی صورت می پذیرد.این محصول دارای دارای نور ال ای دی با رنگ های بسیار زیبا و ملایم می باشد که می تواند به عنوان یک چراغ خواب زیبا مورد استفاده قرار گیرد.برای خرید دستگاه بخور سرد ارزان عمده، می توانید به وب سایت های معتبر نماینده این محصول مراجعه نموده. 

 

  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است