سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری هنری با قدمت و تاریخ دیرینه در ایران که در چند سال اخیر پیشرفت چشم گیری داشته است و با حمایت هایی که در سال های اخیر از هنر میناکاری شده است، توانسته در زمینه اشتغال زایی تاثیر چشم گیری داشته باشد.

 


 

هنر میناکاری عبارت است از نقاشی و تزئین بوسیله رنگ های مینایی بر روی فلزاتی از جمله طلا، نقره و مس. طلا تنها فلزی است که به هنگام ذوب شدن مینا اکسید نمی‌شود.

 


 

رنگ مینایی در واقع رنگ های لعابدار مخصوصی هستند که برای تثبیت بر روی ظرف میناکاری شده باید در درجه حرارت بالا پخته شود. در واقع شکل‌گیری مینا از ترکیب اکسیدهای فلزات و چندگونه نمک در مجاورت حرارت بالا .

 


 

امروزه میناکاری در شهرهای مختلفی از جمله تهران انجام می گیرد، و استادان برجسته‌ای در تولید آثار مینا مشغول به فعالیت هستند. 

محصولات مینا به اشکال و فرمهای مختلفی وجود دارد از جمله بشقاب، گلدان، جواهرات و ... زیبایی و جلوه این دسته از صنایع دستی همانند دیگر محصولات ماندگار است.
قاب میناکاری مجموعه ای شکیل از بشقاب میناکاری یا طرح های سنتی میناکاری در قاب چوبی می باشد که می تواند به عنوان هدیه ای زیبا و ماندگار برای کسانی باشد که آنها را دوست دارید. برای خرید میناکاری در تهران می توانید از طریق نمایندگان این محصولات اقدام نمائید.

 بشقاب های مینا از جمله محصولات پر طرفدار در بین دوستداران این هنر زیبا می باشد. برای اطلاع از قيمت انواع بشقاب ميناكاري تهران شما می توانید به مرکز فروش میناکاری در تهران مراجعه نمائید. 

با مراجعه به فروشگاه میناکاری تهران می توانید تنوع محصولات و طرح های مختلف این هنر میناکاری تهران را مشاهده نمائید و یک کالای اصل و با کیفیت خریداری کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید.

اطلاعات بیشتر و خرید

 

 

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است