سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شاید شما نیز به بعضی از آبیموه فروش ها رفته اید و درخواست یک لیوان آب پرتقال طبیعی کرده اید ولی با خوردن آن متوجه تلخی آب میوه شده اید که در نتیجه ورود آب پوست میوه به داخل آبمیوه می باشد.
و آبیموه های صنعتی نیز به دلیل دارا بودن مواد افزودنی می تواند مضر باشد و متخصصان علم تغذیه خوردن آنها را توصیه نمی کنند.
اما شما می توانید با خرید یک آب پرتقال گیری دستی اهرمی می توانید یک لیوان آبمیوه زبیعی بدون تلخی تهیه نمائید، بدون نیاز به برق و تنها با نیروی دست.
آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا  یکی از انواع آب میوه گیری دستی می باشد که جنس بدنه آن از چدن می باشد و دارای دسته و چرخ دنده هایی از جنس فولاد آبکاری شده می باشند.
این آبمیوه گیری دارای  یک قسمت نیم دایره ای می باشد که میوه مورد نظر را باید برش داده و از نصف روی آن قرار دهید و اهرم را به سمت پایین فشار داده.
به منظور جدا شدن تفاله از آبمیوه این آبمیوه گیری دارای یک آبکش از جنس آلومینیوم پرداخت شده ضد زنگ و مقاوم در برابر اسید میوه می باشد و از سر ریز شدن آبمیوه جلوگیری میکند.
محصول کاملا ایرانی و صد در صد دستی که امکان استفاده از آن برای همه افراد خانواده ممکن می باشد و می توان آن را همیشه و حتی در مسافرت ها با خود همراه برد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی آب میوه گیری دستی اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :   165000 تومان

خرید


 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است