سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خداوند زیبایی را در نهاد انسان قرار داده است، یاد این جمله زیبا که می گوید خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد دلیلی بر هنر دوستی انسان می باشد، انسانی که در همه دوران تلاش کرده است که با طبیعت زیبا دوست خود، محصولاتی را تولید کند که علاوه بر کاربردی بودن زیبایی را نیز به تصویر بکشد و این گونه بود که صنایع دستی با استفاده از مواد بومی به دست انسان پدید آمدند. از مهمترین رموز ماندگاری صنایع دستی در مقایسه با سایر هنر ها، بحث کاربردی بودن آنها می باشد. امروز قصد داریم یکی از محصولات صنایع دستی که زیبایی چشم نوازی را دارد به شما معرفی کنیم. گلدان میناکاری یکی از انواع محصولات میناکاری بسیار زیبایی می باشد که به دست هنرمندان چیره دست میناکار تهیه و تولید می شود.

 

 

شاید با گفتن میناکاری به یاد شهر گنبد های فیروزه ای اصفهان بیافتید اما ما امروز قصد داریم شما را با میناکاری تهران آشنا کنیم. درسته شهر تهران در کنار صنعت و شلوغی فراوان خود، هنرمندان زیادی دارد که مشغول به تولید صنایع دستی زیبایی ازجمله میناکاری تهران می باشند. یکی از انواع محصولات میناکاری تولید شده در این شهر، گلدان میناکاری تهران می باشد که دارای تنوع ابعاد و طرح می باشد.

 

 

اگر شما یکی از دوستداران گل های طبیعی می باشید و به صنایع دستی و هنرهای سنتی نیز علاقه مند می باشید می توانید با خرید گلدان میناکاری که نمودی از نقش و نگارهای زیبای اصیل می باشید محیط زندگی خود را بسیار زیبا کنید.

 

 

هنر میناکاری که به هنر مینیاتور بر آتش مشهور می باشد، از جمله هنر های اصیل ایرانی بوده که علاوه بر محبوبیت این هنر در کشور، علاقه مندان بسیاری به اینهنر خارج از مرزهای کشورمان می باشد که با فراهم آوردم زمینه خرید اینترنتی این محصولات توانسته ایم مسیر را برای حمایت از این هنر زیبا فراهم آوریم. اگر به شهر اصفهان سفر کردید و خواستید هدیه و راه آوردی از این شهر با خود همراه داشته باشید می توانید با رفتن به یکی از مرکز فروش ظروف میناکاری در تهران یکی از انوع محصولات میناکاری را تهیه کنید و از زیبایی چشم نواز آن لذت ببرید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است