سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری جز آن دسته از صنایع دستی اصیل ایرانی می باشد که حمایت از این هنر در سال های اخیر توانسته است سهم خوبی در اشتغال زایی افراد جویای کار داشته است و به طور موثری در بهبود و رونق اوضاع اقتصادی کشور تاثیر گذار بوده است.
یکی از راه هایی که در سال های اخیر به منظور حمایت از فعالان در زمینه صنایع دستی صورت گرفته است، ترویج استفاده از صنایع دستی در زندگی روزانه مردم می باشد. ظروف میناکاری شده مسی با رنگ کوره ای از محبوب ترین صنایع دستی ایرانی می باشد.

 مهمترین ویژگی ظروف میناکاری شده قابلیت تزئینی و مصرفی این محصولات می باشد. برای خرید میناکاری در تهران به دکمه خرید موجود در صفحه مراجعه نموده. خرید ظروف میناکاری زیبا و ارزان قیمت می تواند بهترین گزینه برای مناسبت های مختلف باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول
در سال های اخیر استفاده از صنایع دستی به عنوان هدیه و هدیه تبلیغاتی بسیار مرسوم می باشد. اگر شما قصد تهیه یک هدیه زیبا و کاربردی برای دوستان و عزیزان خود دارید می توانید با خریدباکس گلدان میناکاری بهترین انتخاب را داشته باشید.
تنوع محصولات صنایع دستی میناکاری به اندازه ای می باشد که می توان با هر بودجه خریدی کالایی تهیه کنید. هدایای تبلیغاتی میناکاری  ارزان قیمت می تواند به عنوان بهترین گزینه برای شرکت ها و ارگان های خصوصی و دولتی مورد انتخاب قرار گیرد.

 هدیه میناکاری تهران می تواند بهترین انتخاب به عنوان هدایای صنایع دستی باشد. توجه داشته باشید در صورت خرید ظروف میناکاری شده حتما به مواردی که تعیین کننده سطح کیفیت و ارزش هنری کار می باشد به خوبی توجه داشته باشید. به عنوان مثال رنگ های یک ظرف میناکاری شده با کیفیت ثابت و پایدار است.

  

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.

 
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است