سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

مینا کاری یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود. این هنر دستی بسیار زیبا در قدیم الایام بر روی فلزات گران بها کار می شده اما در اثر گذر زمان و همینطور ارزشمند تر شدن این فلزات دیگر کمتر شاهد این نوع از مینا کاری بر روی طلا و یا مس هستیم.


مینا کاری جدید


در حال حاضر به دلیل افزایش در خواست ها برای این هنر دستی بسیار زیبا این امر بر روی فلزات ارزان تر کار میشود.


مینا کاری ساعت


یکی از قدیمی ترین شهر ها و مهد مینا کاری شهر نصف جهان است. برای دیدن این مینا کاری های اصلی به سایت اینترنتی تسکبد نراجعه نمایید.


خرید مینا کاری


انواع و اقسام مینا کاری در محصولات آن یافت می شود که معروف ترین آن ها بشقاب مینا کاری و ساعت مینا کاری و همینطور تندیس هایی است که با استفاده از مینا کاری شکل میگیرند هستند.


خرید مینا کاری اصلی


مدل ها و انواع دیگری ازمینا کاری نیز موجود است که با توجه به افراد خاص تولید و بر اساس صلیقه های خاص تولید شده است.


خرید میناکاری اصلی


هنر دستان استادان اصفهانی در این عرصه و صنایع دستی زبانزد عالمیان است. شما لازم نیست برای خرید میناکاری اصفهان به این شهر سفر کنید، ما برای شما یک پیشهناد ویژه داریم.


بهترین مینا کاری

 

شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی تکسبد انواع و اقسام میناکاری را مشاهده کنید و برای خود یک میناکاری زیبا و ظریف انتخاب کنیدو برای خرید میناکاری خود شتاب کنید.


خرید میناکاری اصلی


با سفارش محصول از فروشگاه تکسبد اطمینان خاطر داشته باشید که این محصل با دستان استادان اصفهانی ساخته و پرداخته شده  است وشکی در ظرافت و کیفیت آن وجود ندارد. میناکاری خود را سفارش دهید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

اطلاعات بیشتر و خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است