سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از انواع دستگاه بخور که برای تامین رطوبت هوا مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه بخور سرد می باشد که در انواع مختلفی طراحی و تولید شده است.
در سال های اخیر و سبک زندگی مدرن که موجب افزایش آلودگی هوا شده است و با توجه به اقلیم آب هوایی کشور که گرم و خشک می باشد، کمبود رطوبت هوا موجب بیماری های تنفسی می شود.
استفاده از دستگاه بخور سرد می تواند به تامین رطوبت هوا کمک کند و از شیوع بسیاری از بیماری ها جلوگیری نماید، این دستگاه بخور پیشنهاد شده برای اتاق کودکان می باشد.
نکته ای که در رابطه با استفاده از بخور سرد باید رعایت کرد رعایت بهداشت این دستگاه می باشد زیرا در غیر این صورت استفاده از دستگاه می تواند منجر به انتشار باکتری ها و قارچهای بیماری زا می شود.
اگر قصد خرید دستگاه بخور سرد ارزان اصفهان را دارید پیشنهاد ما  دستگاه بخور سرد یونیزه lovely baby می باشد که با  تولید بون منفی اکسیژن می تواند کمک شایانی به تصفیه هوای محیط داشته باشد.

 جنس بدنه این دستگاه بخور سرد ساخته شده از بهترین مواد اولیه abs بهداشتی می باشد و از مزیت های این دستگاه می توان به  ابعاد 7.2*12.5 سانتی متر آن اشاره کرد.ظرفیت مخزن این دستگاه  180 میلی لیتر می باشد و پس از هر بار پر کردن دستگاه، حدود 6 ساعت اسپری بخور سرد تولید می کند.
برای مشاهده تنوع محصولات و آگاهی از قیمت دستگاه بخور سرد ارزان به لینک زیر مراجعه نموده. خرید محصولات اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 59000  تومان

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است