سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

با توجه به پایین بودن نسبی رطوبت هوا در اقلیم آب هوایی ایران، به منظور ایجاد و نگهداری رطوبت مورد نیاز برای حفظ سلامتی بدن نیاز به راهی برای تامین رطوبت مورد نیاز ضروری می باشد.
میزان رطوبت مورد نیاز در منزل حدود 45 درصد می باشد و برای تامین این رطوبت نسبی می توان از دستگاه بخور سرد استفاده کرد.با استفاده از دستگاه بخور سرد، میتوان با استفاده از رطوبت ایجاد شده توسط این دستگاه از شر بیماری هایی از قبیل سینوزیت، سرماخوردگی رهایی پیدا کنید.
با خرید دستگاه بخور سرد ارزان، و تولید رطوبت توسط این دستگاه گلو و مجاری بینی را مرطوب نگه داشته و در مقابل بیماری های واگیر دار مانند آنفولانزا و سرماخوردگی خود را محافظت نمائید.

 استفاده از دستگاه بخور سرد ارزان قیمت می تواند با تولید رطوبت و مرطوب شدن هوا و ایجاد حس تازگی و طراوت موجب کاهش استرس شود که خود زمینه ساز آرامش بیشتر می شود.
رطوبت کافی در هوا می تواند با ترکیب با میکروب ها موجب سقوط آنها شده و به طور چشمگیری مانع حرکت آنها بشود و به نحوی مانع گسترش بیماری های واگیر دار بشود.

 استفاده از یک دستگاه بخور سرد در محل اتاق نوزادان علاوه بر بهبود عملکرد سیستم تنفسی آنها می تواند عاملی برای حفظ رطوبت و شادابی پوست آنها و عاملی برای جلوگیری از بیماری های واگیردار باشد.
وجود رطوبت کافی در هوا می تواند به جلوگیری از خشک شدن پوست کمک کند و رطوبت اضافه شده توسط دستگاه بخور سرد در هوا به بهبود خشکی پوست، خارش و مشکلات دیگر کمک شایانی کند.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است