سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هنر خاتم کاری، هنر تزئین چوب با چند ضلعی های منظم با اضلاع متفاوت (پنج ،شش ، هشت یا ده ضلعی ) که از مواد اولیه مختلف از جمله استخوان که رنگ های مختلفی دارد تشکیل شده است.
خاتم کاری هنر با سابقه کهن می باشد که از جمله صنایع دستی دقیق و پرکاربرد می باشد که تولید و ساخت آن احتیاج به دقت و حوصله زیادی دارد.
هرچه میزان دقت و ظرافت بکار رفته در تولید یک اثر خاتم بیشتر باشد آن اثر دارای ارزش و مرغوبیت بالاتری می باشد.
از ویژگی های یک خاتم کاری خوب می توان به صاف بودن سطح کار و خالی نبودن هیچ جای اثر خاتم کاری اشاره کرد به گونه ای رنگ و مصالح بکار رفته در محصول کاملا یکنواخت بوده باشد.
مصالح بکار رفته باید به گونه ای باشد که محصول دچار تغییر رنگ و شکل نشود و همچنین گل ها و اشکال بکار رفته در سطح کار قرینه بوده.

 یک نمونه اثر خاتم کاری، جعبه خاتم کاری شده اصل می باشد که به دلیل اینکه علاوه بر جنبه تزئینی می توان از آن به عنوان یک وسیله کاربردی نیز استفاده کرد دارای محبوبیت زیادی در بین دوستداران این هنر می باشد.
خرید یک جعبه خاتم کاری ارزان قیمت می تواند یک هدیه مناسب و ارزشمند برای کسانی باشد که دوستشان داریم زیرا این هدیه علاوه بر بعد کاربردی دارای وجهه معنوی هنر می باشد که چشم هر مشتاق هنر دوستی را می نوازد.

 

در یک اثر خاتم کاری مرغوب باید رنگ کاری و روکش دادن محصول ماهرانه وبدون عیب باشد و هر چه میزان ریز نقش طرح بیشتر باشد کیفیت و ارزش کار بیشتر می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است