سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از نگرانی های که در فصل تابستان گریبانگیر مادرانی که دارای کودکی در خانه می باشند، ترس از گزیده شدن توسط حشرات بخوصوص پشه ها می باشد که می تواند علاوه موجب بیماری یا کلافه گی بچه کهرخواب است بشود و به همین منظور به دنبال راه  حل هایی می باشند.
شاید شما نیز بارها و بارها شنیده باشید که پیشگیری بهتر از درمان است، بنابراین بهتر است به جای استفاده از حشره کش ها، به نوعی مانع ورود حشرات ه داخل ساختمان شد. به این منظور استفاده از پرده های توری می تواند بهترین گزینه باشد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید


اگر قصد استفاده از پرده های توری را دارید،  ما به شما خرید بهترین درب توری آهنربایی آسان مش را پیشنهاد می کنیم که دارای کیفیت فوق العاده بالایی می باشد. این محصول به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر ظاهر شیک و زیبا دارای نحوه نصب و استفاده بسیار آسانی می باشد.

 

 


برند آسان مش به منظور تولید محصلاتی با کیفیت بالا که قدرت رقابت با محصولات خارجی را داشته باشد، از بهترین متریال با بهترین کیفیت استفاده کرده و برای تولید درب توری مغناطیسی از تور فایبر گلاس ترک استفاده کرده است.

 به جرات می توان گفت آسان مش تولید کننده بهترین درب توری مگنتیک ایرانی می باشد و بههمین منظور کلیه محصولات خود را ضمانت بی قید و شرطو حتی در صورت عدم پسند بودن کالا مرجوعی کالا داده است.

 استفاده از پرده توری مگنتیک به منظور جلوگیری از ورود پشه ها و حشرات در حین باز بودن درب ها به داخل ساختمان می باشد که به دلیل منافذ بسیار ریز توری نه تنها حشرات امکان ورود را نداشته، گرد و غبار نیز وارد ساختمان نمی شود.

 

 


با خرید درب مغناطیسی توری می توانید  براحتی درب های منزل یا محل کار خود را باز گذاشته تا از هوای آزاد بهرمند شوید و نگران ورود گرد و غبار یا حشرات به داخل منزل خود نباشید.

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است