سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

این دستگاه می تواند برای شما عزیزان بهترین و در دسترس ترین باشد تا شما بتوایند از مواد غذایی خود به بهترین گشل نگهداری نمایید و آن را در دسترس داشته باشید.


جا حبوباتی


این محصول دارای بهترین و زیبا ترین شکل ممکن نگهدارنده غذا می باشد که قفط نقش یک جعبه را ایفا نخواهد کرد و شما می توانید از آن در هر مکان با هر شرایط استفاده نمایید.


جا حبوباتی


این دستگاه دارای دو استوانه بلند و حجیم است که برای نگهداری کامل مواد غذایی ایجاد شده است.


جا حبوباتی جدید


با استفاده از این محصول شما قادر خواهید بود دو نوع از بهترین و مهم ترین مواد غذایی را که در نظر دارید درون آن ریخته و از این مواد نگهداری کنید.


جا حبوباتی خاص


درب پوشی که برای شما عزیزان در این محصول موجود می باشد به تازه نگه داشتن مواد غذایی در این استوانه ها به شما کمک می کند.


جا حبوباتی خاص


این دستگاه دارای استند مخصوص می باشد که بر روی دیوار چفت می شود و شما می توانید در هر مکان آن را بر روی دیوار نصب کنید و در هر زمان از آن استفاده کنید.


جای حبوباتی


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در معرض فروش قرار داده است که برای خرید بهترین جا حبوباتی می توانید از این درگاه استفاده کنید.


جا حبوباتی جدید


این محصول دارای گارانتی تعویض می باشد که برای شما عزیزان تضمینی بر کالای خریداری شده است.


جا حبوباتی رومیزی


یک شیر زیر جا حبوباتی جدید و استوانه ها وجود دارد که می توانید با استفاده از آن مقدار مشخص شده ای از مواد غذایی را بر روی ظرف خود بریزید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 69000 تومان

خرید محصول


 این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است