سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اگر بخواهیم یک تعریف اجمالی از ماساژ داشته باشیم باید بگوییم که ماساژ عبارت است از حرکات منظم و اصولی بر روی لایه‌های سطحی، عمیق و بافت‌های بدن به منظور تاثیر گذاری بر پوست، مفاصل و سیستم اعصاب می باشد.
استفاده از ماساژ به عنوان طب مکمل برای تسکین درد هایی از جمله درد های عضلانی، اعصاب پایین کمر، سردرد و همچنین دردمفاصل مورد استفاده قرار می گیرد.
بسیاری از سردرد های تنشی که در اثر یک روز کاری طولانی و پر از اضطراب بوجود می آید، می تواند با یک ماساژ و بهبود گردش خون و افزایش میزان سرتونین در خون بهبود یابد.
روکش صندلی ماساژور اتومبیل، یک ماساژور همراه می باشد که شما می توانید آن را بر روی صندلی اتومبیل خود قرار داده یا حتی بر روی صندلی محل کار خود گذاشته و در حین رانندگی یا کار از یک ماساژ لذت بخش بهرمند شوید.
روکش صندلی ماساژور را می توانید در خانه و بر روی مبلمان منزل خود در هنگام مطالعه و استراحت استفاده کنید و می توانید به صورت نشسته یا دراز کش از ماساژ نواحی گردن، کمر و کتف بهرمند شوید.
از مهمترین ویژگی های این روکش صندلی ماساژور خودرو دارا بودن موتورهای ویبره گرمایشی در نشیمنگاه می باشد که موجب بهبود گردش خودن در بدن می باشد.
این محصول مناسب برای استفاده در خانه، خودرو و دفتر کار می باشد و با دارا بودن عملکرد حرارتی به عنوان یک ماساژور همراه می تواند نقش موثری در ریلکسیشن و کاهش دردهای عضلانی دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی روکش صندلی ماساژور اصفهان به لینک مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  199000  تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است