سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

در کنار طب نوین و مدرن استفاده از روش های طب سنتی در سال های اخیر به طور چشمگیری رواج پیدا کرده است، زیرا معمولا روش های طب سنتی دارای عوارض کمتری نسبت به روش های نوین می باشند.
به طور کلی می توان گفت استفاده از روش های طب سنتی روشی مکمل برای طب نوین می باشد که می تواند در کاهش علائم بیماری و تسریع در روند بهبود تاثیر مثبت داشته باشد.
یکی از روش های طب سنتی می توان به روش بادکش درمانی اشاره کرد که در گذشته در ایران بسیار مورد استفاده بوده است، همچنین این روش از روش های درمان طب سنتی در کشور چین نیز بوده است.
استفاده از دستگاه بادکش طبی حجامت می تواند بسیاری از نشانه ها و علائم بیماری هایی از قبیل دردهای عضلانی ناشی از اسپاسم را کاهش بدهد، هر چند اسن روش درمانی تنها محدود به این بیماری نمی باشد.
ایتفاده از روش بادکش درمانی برای شادابی پوست نیز استفاده می شود زیرا با ایجاد مکش در محل موجب افزایش جریان خون شده و افزایش جریان خود در پوست می تواند منجر به شادابی و طراوت پوست شود. 

شما می توانید با خرید یک دستگاه بادکش طبی ارزان بسیاری از بیماری ها مانند یبوست را در مان کنید، به این روش که از بادکش در محل شکم استفاده کرده که موجب افزایش حرکات دودی شکل روده ها شده و عمل دفع را میسر می سازد.
استفاده از بادکش می تواند تاثیر مثبتی در درمان زانو درد و درد ناشی از آرتروز، اسپاسم عضلانی بدن و موثر در درمان خواب رفتگی دستها داشته باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه حجامت خانگی به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  17900 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است