سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اگر شما هم به دنبال خرید یک جعبه تزئنی زیبا می باشید که بتوانید مقداری از برهم ریختگی وسابل ریز و زیورآلات خود را سر و سامان دهید و دیگر شاهد گم شدن آنها نباشید با ما همراه باشید.
در این مقاله ما قصد داریم شما را با یک محصول زیبا و کارآمد که ساخته شده به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی می باشد، آشنا کنیم. یک محصولی که به شما کمک می کند زیورآلات خود را گم نکنید.
جعبه جواهرات خاتم کاری، یک جعبه زیبا و چشم نواز می باشد که با هنر دست هنرمندان اصفهانی به زیبایی تزئین شده است. هنر خاتم بکار رفته در این محصول، آن را به یک وسیله زینتی مبدل کرده است.
جنس این جعبه زیبا از چوب اعلا می باشد که تنها سطح خارجی آن با هنر خاتم کاری به زیبایی آراسته شده است و ترکسب رنگ بکار رفته شده در جزئیات آن زیبایی آن را دو چندان کرده است.
این جعبه خاتم کاری زیبا دارای  ابعاد 5.5*8*11 می باشد که یک اندازه استاندارد و مناسب می باشد برای استفاده روزانه می باشد و نیاز به خرید جعبه خاتم کاری بزرگ نمی باشد.
سطح داخلی این محصول زیبا به خوبی آستر کشی شده است تا استفاده از آن آسان تر شود، توجه کنید در صورت خرید جعبه خاتم کاری هر گز آن را در معرض رطوبت و حرارت قرار ندهید.
در صورتی که محصولات خاتم کاری در معرض رطوبت یا حرارت قرار گیرد، سطح خاتم کاری از محصول جدا می شود پس پیشنهاد ما برای تمیز کردن این محصولات استفاده از یک دستمال مرطوب می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید جعبه خاتم کاری ارزان قیمت به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است