سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

بسیاری از رانندگان به دلیل اینکه مدت های طولانی در حال رانندگی می باشند و تمام این مدت نشسته اند و حرکت خاصی ندارند دچار کمر درد، شانه درد و گاهی سردرد های تنشی می شوند.
منخصصان طب فیزیکی که به سلامت بدن اهمیت فراوانی می دهند استفاده از روکش صندلی ماساژور برای ماشین را به این افراد توصیه می کنند تا در زمان رانندگی نیز بتوانند فرصت ماساژ داشته باشند.
روکش صندلی ماساژور در واقع یک ماساژور همراه می باشد که به شما این امکان را می دهد از یک ماساژ مناسب در نواحی گردن، کمر و شانه بهرمند شوید.شما با خرید روکش صندلی ماساژور می توانید علاوه بر اینکه از این محصول در ماشین خود استفاده کنید، در محل کار خود یا حتی خانه و بر روی مبلمان منزل استفاده کنید.
بعد از یک روز کاری و خستگی ناشی از یک روز کاری پر مشغله می توانید با استفاده از این روکش صندلی ماساژور در حین رانندگی و حین ترافیک از خستگی روز کاری خود بکاهید.
توصیه پزشکان به استفاده از ماساژ قبل از خواب می باشد که با بهبود گردش خون و افزایش هورمون سرتونین موجب خواب راحت و با آرامش بشود.
خرید این روکش صندلی ماساژور ی تواند یک هدیه خوب برای پدرانی باشد که شغل آنها رانندگی می باشد، دیگر هرگز آنها را خسته نخواهید دید، هدیه ای کارآمد  برای پدران خود تهیه کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید روکش صندلي ماساژور 5 موتوره و هيتر حرارتی به مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 199000 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است