سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از دغدغه های آغاز فصول گرم سال برای مادرانی که دارای فرزندان خردسال یا نوزاد در خانه می باشند، هجوم حشرات از جمله پشه ها، مگس ها و انواع سوسک های پرنده می باشد که می تواند موجب آزار و اذیت کودکان و حتی بیماری آنها شود. بنابراین هموراه به دنبال انتخاب راه حلی ایمن برای دفع این حشرات هستند.

 

 


شاید اولین چیزی که به فکر برسد استفاده از حشره کش های شیمیایی مانند انواع اسپری ها و پودر ها می باشد. اما این حشره کش ها می تواند سلامت کودکان و همه افراد خانواده مضر باشد. زیرا تاثیرات منفی این حشره کش ها بر روی محیط باقی مانده و می تواند بر روی سلامتی تاثیر منفی می گذارد.

 همه ما می دانیم وجود حشرات و موجودات موذی می تواند تمامی مسائل بهداشتی را تحت تاثیر قرار می دهد  برای مقابله با این معزل می توان از روشهای مختلفی برای دفع و از بین بردن حشرات استفاده کنید که مهمترین آنها عبارتند از استفاده از اسپری ها، مواد شیمیایی و حشره کش برقی و چسبیمی باشد.
هر کدام از روش های فوق دارای مزایا و معایبی می باشد. اما بهترین این روش ها حشره کش برقی خانگی می باشند. استفاده از این روش نسبت به روش های شیمیایی مضرات کمتری داشته.یکی از انواع حشره کش های برقی که به دلیل کاربری آسان و بدون عوارض جانبی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، لامپ حشره کش برقی خانگی می باشد. این مدل حشره کش بدون نیاز به استفاده از هرگونه مواد شیمیایی و تنها با تولید نور موجب جذب حشرات شده.
اگر شما به سلامتی خود و خانواده اهمیت می دهید و حفظ محیط زیست برای شما حائز اهیمت می باشد بهتر است از حشره کش های شیمیایی استفاده نکنید و استفاده از حشره کش های برقی فاقد مواد شیمیایی را جایگزین نموده و برای همیشه با حشرات خداحافظی کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده تنوع محصولات و آشنایی با طرز کار لامپ حشره کش برقی به لینک زیر مراجعه نموده.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است