سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 یکی از دلایل استفاده از لامپ حشره کش برقی ZappLight، نداشتن آثار مخرب زیست محیطی حشره کش های شیمیایی می باشد.

 

 

اساس کار لامپ حشره کش به این صورت می باشد که با تولید رنگ بنفش، حشرات را به سمت خود جذب می کند و در اثر برخورد حشرات با قسمت داخلی دستگاه نابود می شوند.

 


 

این محصول بعد نابود کردن حشرات،  با تابش نور UV به صورت انرژی الکتریکی صاعقه وار،  قسمت داخلی خود را عاری از میکروب کرده و از زندگی و رشد میکروب ها و آلودگی ها جلوگیری می کند.

 

 

 

این حشره کش برقی دارای توان مصرفی 15 وات بوده و یک محصول کم مصرف محسوب می شود، یکی از ویژگی های این محصول امکان استفاده از آن در هر جایی می باشد که امکان دسترسی به برق فراهم باشد.

 

 

 

از دیگر ویژگی های این محصول امکان تعویض لامپ LED آن می باشد که براحتی و با باز کردن لامپ قبلی از سرپیچ، می توان لامپ جدیدی را جایگزین آن کرد.

 

 

 

لامپ حشره کش برقی خانگی را می توان به عنوان چراغ روشنایی ، حشره کش و شب خواب استفاده کرد و از یک خواب راحت وبدون مزاحمت حشرات لذت برد.

 

 

 

امکان استفاده از حشره کش لامپی، برای همه جا فراهم می باشد از جمله آپارتمان ها و حتی خانه های ویلایی و باغ. با استفاده از این محصول دیگر نگران نیش حشرات نباشید.

 

 

 

 

به طور کلی می توان گفت حشره کش برقی خانگی فاقد هر گونه مواد شیمیایی و عوارض زیست محیطی، نصب و استفاده آسان و توان مصرفی پایین می باشد.

 

.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است