سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اطلاعاتی درباره مشخصات آبمیوه گیری چهارفصل بیتا


ابمیوه گیری دستی


در فصل پاییز و زمستان، و با وجود شیوع آنفولانزا و سرماخوردگی نیاز به مصرف ویتامین C افزایش می یابد ولی خیلی از افراد به خاطر سخت بودن آب گرفتن پرتقال و لیمو شیرین منصرف می شوند. ما در این مطلب آب مرکبات گیری دستی را معرفی می کنیم که دیگر آبمیوه گرفتن کار سختی نیست.


ابمیوه گیری دستی

 

این دستگاه از جنس آلومینیوم پرداخت شده می باشد که ضد زنگ است. همچنین در برابر اسید میوه ها نیز مقاوم است. ابعاد این دستگاه 38×26×13 سانتیمتر بوده و وزن آن نیز 7.384 کیلوگرم می باشد.


ابمیوه گیری دستی


این محصول ساخت داخل است و کاملا دستی است و هیچ نیازی به برق یا باتری ندارد و بدون برق با راحتی کار می کند. جنس چرخ دنده ها و دسته این آبمیوه گیری از جنس فولاد آبکاری شده است و قطر محفظه جایگذاری این آبمیوه گیری 11 سانتیمتر است.


ابمیوه گیری دستی


این دستگاه یک کفی مخصوص دارد که برای قرار دادن ظرف آبمیوه است. زمانی که اهرم را فشار می دهیم، یک طرف این دستگاه که شبیه ته یک کاسه است روی میوه آمده و آبمیوه را می گیرد و در ظرف مخصوص آبمیوه می ریزد.


ابمیوه گیری دستی


یک مزیتی که این دستگاه نسبت به مدل های قدیمی دارد این است که در دستگاه های قدیمی تلخی پوست میوه به داخل آبمیوه سرایت می کرد اما در این دستگاه این اتفاق نمی افتد و مزه آبمیوه خالص می ماند.


ابمیوه گیری دستی


اگر به فکر هدیه روز زن هستید و یا تولد مادر یا همسرتان نزدیک است، این دستگاه آبمیوه گیری می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد چرا که سلامتی را به آنها و خانواده هدیه می دهید.

 

ابمیوه گیری دستیبرای دریافت لینک فروش آب میوه گیری دستی روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 179000 تومان


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است