سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

بسیاری از افراد برای چسباندن چیزهای مختلف از چسب های مختلفی مثل دوقلو، چسب یک دو سه و چسب های قوی دیگر استفاده می کنند اما امروزه ضدآب و مقاوم بودن در برابر آب بسیار مهم و ضروری می باشد. نوارچسب فلکس تیپ یکی از انواع چسب های ضد اب بوده که اصلا جدا نمی شود و در جاهایی که تماس مستقیم با آب را هم دارند به راحتی میتوان استفاده نمود.


نمایندگی چسب فلکس تیپ


چسب فلکس تیپ قادر است سوراخ های بزرگ و شکاف های بزرگ را با قدرت بالا پوشانده به نحوی که دیگر هیچگونه درز و شکستگی وجود نداشته باشد. از این چسب در اب و هوای مرطوب، خشک و بسیار گرم مانند مناطق جنوبی کشور هم استفاده میشود و هیچگونه مشکلی برایتان بوجود نخواهد آورد و حتی به صورت فوری نشتی را برطرف خواهد کرد.


خرید چسب flaxe tape

قیمت : 15900 تومان

خرید محصول

اندازه این چسب به گونه ای بوده که زمان زیادی میتوانید از آن  استفاه نموده و شکستگی ها و ترک های روی اشیا و لوازم خود را باحتی از بین ببرید. چسب flax tape در مقابل اشعه ماورا بنفش مقاوم است همچنین در برابر محیط زیست سازگار بوده و بدون VOC است که در همه نوع آب  هوایی بدون محدودیت میتوان استفاده نمود.


flex tape


در تولید این چسب از یک بسته بندی بسیار مناسب استفاده شده ای است که بسیاری از از افراد را به خود جلب کرده است. چسب فلکسی تیپ به صورت یک لایه ضخیم لاستیکی انعطاف پذیر طراحی شده است تا برای هر موقعیت و زاویه ای بتوان از آن استفاده نمود و حالت ارتجاعی نیز دارد.


چسب ضد آب فلکس تیپ

قیمت: 15900 تومان 

خرید

چسب فلکس تیپ یک چسب همه کاره با کارایی فوق العاده بالا است. این چسب قوی حالت لاستیکی و ارتجاعی داشته و پهنای زیادی دارد که می توان برای وصله،آب بندی کردن، درزگیری و چسباندن بسیاری از چیزها استفاده نمود. 
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است