سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

در گذشته بیشترین فلز مورد استفاده برای میناکاری، فلز طلا بوده است که دلیل این کار عدم اکسید شدن این فلز در هنگام ذوب شدن مینا می باشد.
اما با توجه به گران بودن این فلز و به منظور مقرون بصرفه شدن محصولات میناکاری استفاده از زیر ساخت های مسی رواج پیدا کرده است و به جرات می توان گفت عمده ظروف میناکاری اصفهان از جنس مس می باشد.با توجه به عدم اکسید شدن فلز طلا در هنگام ذوب مینا، ظروف میناکاری با زیر ساخت طلا را می توان هر طرح مورد نظر را بر روی آن پیاده سازی کرد در حالی که برای مس و سایر فلزات این امر صادق نمی باشد.
یکی از اتواع محصولات میناکاری تندیس میناکاری می باشد که با توجه به کارآمد بودن و قیمت مناسب به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس مورد استفاده قرار می گیرد.
با توجه به تنوع محصولات میناکاری بنابراین به راحتی می توان از میان انواع ظروف میناکاری شده با توجه به سلیقه و بودجه خود می توان یک مورد را انتخاب کرد.
خرید میناکاری اصفهان به عنوان رهاوردی از این شهر می تواند در کنار سایر محصولات دستی این شهر یک انتخاب هوشمندانه و درست باشد.
استقابل از هنر میناکاری و توجه مسئولین از این هنر موجب رشد و ترقی چشمگیر این هنر در سال های اخیر در شهر اصفهان شده و این شهر را به قطب تولیدی هنر یناکاری ایران تبدیل کرده است.
برای مشاهده تنوع محصولات و خرید عمده میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است